Rīgas mērs tiksies ar Dārziņu apkaimes iedzīvotājiem

Lai pārrunātu pilsētvides attīstības iespējas un meklētu jaunas idejas teritorijas labiekārtošanai, Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis šodien, 15. septembrī, tiksies ar Dārziņu apkaimes iedzīvotājiem.

“Rīgas Dārziņu iedzīvotāju biedrība ir ļoti aktīva un kalpo kā labs paraugs iedzīvotāju līdzdalībai pilsētas attīstībā. Šajā apkaimē jau ir realizēti līdzdalības budžeta projekti un tikšanās laikā kopā meklēsim risinājumus jaunām attīstības iespējām. Šī būs mana kā Rīgas mēra pirmā tikšanās ar iedzīvotājiem apkaimēs un pakāpeniski apmeklēšu arī citas apkaimes, lai uz vietas uzklausītu iedzīvotājus un runātu par pilsētvides uzlabojumiem,”

norāda V. Ķirsis.

📌 Saruna ar biedrības pārstāvjiem plānota plkst.16.00 pie “Dūmu kroga” (Mārsila ielā 58), bet no plkst.17.30 jebkurš apkaimes iedzīvotājs varēs tikties ar Rīgas mēru Vladimira Kudojara parkā.

DĀRZIŅU APKAIME – ir Rīgas pilsētas apkaime, kura atrodas pilsētas dienvidaustrumu perifērijā starp Ogres virziena dzelzceļu un Daugavu. No Rīgas pilsētas apkaimēm tā robežojas tikai ar Rumbulu. Dārziņu apkaimes kopējā platība ir 4,348 km² un tajā dzīvo vairāk nekā 3000 rīdzinieku. Dārziņi ir specifiska rakstura Rīgas apkaime, jo tajā pārsvarā ir savrupmājas un ģimenes dārziņi.