“Rimi Olimpiskajā centrā” notiks interesantais pasākums “Sportiskie Ziemassvētki”

Šī gada 17. decembrī aktīvā dzīves veida piekritējiem tiks piedāvāta brīnišķīga iespēja ar vairākām sportiskām un izklaides aktivitātēm pozitīvā gaisotnē pavadīt brīvdienu, jo “Rimi Olimpiskajā centrā” Rīgā, Grostonas ielā 6b, notiks aktīvās atpūtas pasākums “Sportiskie Ziemassvētki”.

Lai arī Latvijā šobrīd ar lielu daudzumu sniega un mīnuss grādiem ir atnākusi kārtīga ziema, šis sportiskais pasākums būs saistīts ar ziemas prieku baudīšanu iekštelpās. “Rimi Olimpiskajā centrā”, kur ikdienā valda basketbols, volejbols, futbols, peldēšana, florbols, vingrošana un vēl citi sporta veidi, šoreiz aktīvās atpūtas cienītajiem būs pašiem iespēja izkustēties un piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs.

Taču bez šo aktivitāšu baudīšanas pasākuma viesus priecēs dažādi jauki muzikāli priekšnesumi un sportiskie meistarības paraugdemonstrējumi. Organizatori ir sarūpējuši vairākus izklaidējošus skatuviskos priekšnesumus ar dziedāšanu un dejošanu, kā arī paraugdemonstrējumus no velo triāla.

✨ Tāpat kā septembrī “Rīgas Rudens sporta dienā” arī “Sportiskajos Ziemassvētkos” ir padomāts par cilvēkiem ar kustības traucējumiem, kuriem būs pieejamas viņiem saplānotās aktivitātes. Organizatori ir parūpējušies, lai bērniem norisinātos grupu nodarbības. Apmeklētāju papildu priekam būs sarūpēti dažādi konkursi.

“Rimi Olimpiskajā centrā” sporta dienas pasākumi norisināsies visas dienas garumā. Tie sāksies jau vienpadsmitos no rīta un ilgs līdz pat sešiem vakarā. Lieliska ziņa ir tā, ka aktīvās atpūtas pasākums “Sportiskie Ziemassvētki” būs bez maksas visām vecuma grupām, tāpēc vēl jo vairāk ir vērts piedalīties.

Gaidīsim Jūs 17. decembrī “Rimi Olimpiskajā centrā”!

Pasākuma programma