Svinēsim visi Latvijas valsts svētkus!

Apkaimes

Brīvība un neatkarība mūsu zemei nekad nav bijusi pašsaprotama, un šā brīža taruksmainajos apstākļos īpaši apzināmies, ka tās ir mūsu tautas vērtības, kas jāsargā katru dienu.

Tuvojas valsts svētki, Latvijas dzimšanas diena, ko svinīgi atzīmēt vēlamies visi. Tomēr ne visas ģimenes var atļauties sagādāt svētku mielastu, tāpēc Latvijas Samariešu apvienība kopā ar jauniešu brīvprātīgo komandu jau devīto gadu organizē akciju “Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!”, lai sarūpētu svētkus trūkumā nonākušām ģimenēm, tostarp vientuļajiem senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Šoruden finansiāli izaicinājumi skars daudzus no mums, taču ja vien vari – ikdienas iepirkšanās laikā nopērc ko vairāk un ziedo, tādējādi sagādājot iespēju godināt mūsu neatkarību ar svētku mielastu tiem, kuri to nevarēs atļauties. Ziedot var arī to, kas ir krājumos mājās, ar labu derīguma termiņu.

Iepriekšējos gados iepriecinājām vairāk nekā 1000 iedzīvotājus un ceram, ka kopā ar Tevi spēsim iepriecināt vēl vairāk līdzcilvēkus.

Pievienojies – pārtikas pakas pieņemsim Latvijas Samariešu apvienības vestibilā pie zvanu centra, Katoļu ielā 22, Rīgā, līdz 9. novembrim!

Paldies! Kopā mēs varam!