“Vakari ar ekspertiem” jaunatnes NVO un jomas pārstāvjiem

Jaunatnes nevalstisko organizāciju un jomas pārstāvji aicināti piedalīties četros tematiskajos vakaros novembrī, lai kopā ar dažādu nozaru ekspertiem iegūtu papildu zināšanas savas kapacitātes celšanai.

“Vakari ar ekspertu” iecerēti kā semināri/diskusijas brīvā gaisotnē, dodot iespēju dalībniekiem klātienē uzdot ekspertiem sev interesējošos jautājumus.

📌 Pieteikšanās – ŠEIT

Piesakoties, dalībniekiem lūgums norādīt sev interesējošos jautājumus, lai palīdzētu ekspertiem vēl efektīvāk sagatavoties un sniegt pilnvērtīgas atbildes.

TĒMAS UN EKSPERTI:

Sponsoru piesaiste organizācijai (trešdiena, 8. novembris, no plkst.16.30 līdz 18.30). Eksperte: Zane Kronberga, “Latvijas Pilsoniskā alianse” direktore. Lokācija: “Visas Iespējas” telpās, Čaka ielā 84a, Rīgā.
Brīvprātīgo piesaiste (trešdiena, 15. novembris, no plkst.17.00 līdz 19.00). Eksperts: Dāniels Liecis, biedrība “Klubs Māja – jaunatne vienotai Eiropai”.
Sabiedriskās attiecības un komunikācija organizācijā (ceturtdiena, 23/11/23, no plkst.17.00 līdz 19.00). Eksperte: Kristīne Tjarve, “Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem” valdes priekšsēdētāja.
Grāmatvedība un finanses (trešdiena, 29. novembris, no plkst.17.00 līdz 19.00). Eksperte: Ieva Žinko, SIA “act.count.think”.

Lokācija pēdējiem trim vakariem vēl tiks precizēta.

“Vakarus ar ekspertiem” rīko Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” (Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments) jaunatnes jomas darbinieku apmācību programmas ietvaros.

🔎 Vairāk informācijas, rakstot uz kanieris@riga.lv.