Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Komunikācijas kampaņu ABC”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Komunikācijas kampaņu ABC”.

Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 19. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināra mērķis ir iepazīstināt NVO pārstāvjus ar komunikācijas kampaņu pamatprincipiem, kopīgo un atšķirībām, ja plāno gan organizācijas, gan arī projektu kampaņas. Lektore pastāstīs par t.s. komunikācijas kampaņu plānošanas ābeci, sniedzot arī padomus, kādēļ būtiska ilgtermiņa komunikācijas aktivitāšu plānošana. 

Semināru “Komunikācijas kampaņu ABC” vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/komkampanas

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 18. aprīlim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!