Piecas nedēļas nogales SSE Riga norisināsies ikgadējā Jauno līderu akadēmija

Izsludināta pieteikšanās uz SSE Riga projektu „Jauno līderu akadēmija 2023 / Future Leaders Academy 2023″. Aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 18 līdz 27 gadiem. Dalība jauniešiem ir bez maksas (dalībnieku piedalīšanos programmā apmaksā Zviedrijas vēstniecība Latvijā ar Zviedru institūta atbalstu).

Programmas norises laikā ir paredzēts tikties un diskutēt ar Latvijas labākajiem žurnālistiem, politiķiem, biznesa un sabiedrības līderiem. Projektu 8.septembrī ar sarunu par dzīvi, politiku un līderību atklās projekta patrons – Latvijas Valsts prezidents (2007-2011) Dr. Valdis Zatlers.

Ja Tevi interesē notiekošais pasaulē, saisti savu nākotni ar Latvijas un pasaules attīstību, gribi iepazīties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem un ekspertiem, kā arī esi gatavs pilnveidot savas līderības un komunikācijas prasmes, vai gluži pretēji, – uzskati, ka jau tagad esi līderis, un vari savā pieredzē dalīties ar citiem – piesakies!

“Jauno līderu akadēmija 2023 / Future Leaders Academy 2023” norisināsies piecas nedēļas nogales septembrī un oktobrī. Apmācības būs saistītas gan ar Latvijas un pasaules problēmu padziļinātu izzināšanu, gan ar līderības un komunikāciju prasmju attīstību. Notiks praktiskās darbnīcas par ideju prezentēšanu, publisko runu, argumentāciju, kā arī medijpratību.

 • Programmas ietvaros meklēsim atbildes arī uz jautājumiem, kāpēc mainīgo politisko situāciju un Mākslīgā Intelekta laikmetā būt par līderi ir sevišķi svarīgi.
 • Programma sniegs dalībniekiem arī iespēju pilnveidot savu kontaktu tīklu ar sabiedrībā atzītiem profesionāļiem.
 • Projekta ietvaros jaunieši strādās komandās un attīstīs ideju, kā atrisināt kādu Latvijas vai pasaules problēmu. Labākās idejas autoriem būs iespēja braukt uz Baku, Azerbaidžānu un piedalīties “Global Baku Forum” kopā ar pasaules līderiem. Šo iespēju nodrošina programmas patrons Dr. Valdis Zatlers.

Programmas norises vieta ir Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga), Strēlnieku ielā 4a, Rīgā.

Darba valoda ir latviešu ar atsevišķām lekcijām angļu valodā.

„Jauno līderu akadēmija 2023 / Future Leaders Academy 2023″ norises datumi (dalībniekiem obligāti ir jābūt pieejamiem visos datumos):

 • 08.-10. septembris;
 • 15.-17. septembris;
 • 29.-01. septembris/oktobris;
 • 13.-15. oktobris;
 • 27.-29. oktobris.

Norises laiki:

 • Piektdienās: no plkst. 17:30 līdz 21:00;
 • Sestdienās: no plkst. 10:00 līdz 17:00;
 • Svētdienās: no plkst. 10:00 līdz 15:00.

Dalībai programmā tiks izvēlēti 15-20 Latvijā dzīvojoši jaunieši (18-27 gadi). Dalībniekiem no Latvijas reģioniem tiks kompensēti arī transporta izdevumi, ēdināšana un nodrošināta viesnīca Rīgā.

Pieteikties dalībai programmā var līdz 2023. gada 1. augustam. Nenokavē!
Atbilde par dalību tiks sniegta augusta vidū. Pieteikumam obligāti ir jāpievieno motivācijas video (maksimālais garums 2 minūtes latviešu vai angļu valodā).

Pieteikuma anketa

Būt par Līderi vēl nekad nav bijis tik svarīgi!

Uzzini vairāk par programmu
Programmas Instagram konts