Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “NVO darbībā nepieciešamie dokumenti”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu  – pārstāvjus pieteikties 2023. gada pirmajam semināram “NVO darbībā nepieciešamie dokumenti”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 11. janvārī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Kitija Bite, tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās. 

Seminārā būs iespēja iegūt informāciju par dokumentiem, kādus nepieciešams sagatavot, dibinot nevalstisko organizāciju un kādi dokumenti iesniedzami Uzņēmumu reģistram gan dibinot, gan piereģistrējot izmaiņas biedrībā. Kā sagatavojami statūti un to grozījumi. Tāpat lektore sniegs atbildes uz jautājumiem, kas ir dokumenta atvasinājums un kādi to veidi ir noderīgi NVO darbībā,  kas ir dokumentu kopa un kā to apliecināt? Atkārtosim, kāda informācija nepieciešama, lai kvalitatīvi sagatavotu B2 un B3 veidlapas iesniegšanai Uzņēmuma reģistrā, īpašu uzmanību pievēršot patiesā labuma guvēja aprakstam. Klātesošajiem būs iespēja uzzināt, kā organizējamas attālinātās biedru vai valdes sapulces, kā to juridiski noformēt.

Piesakoties semināram, NVO pārstāvji aicināti norādīt interesējošos jautājumus par dokumentu sagatavošanu un atvasinājumiem, uz kuriem tiks sniegtas atbildes semināra gaitā.


Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/nvodokumen Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 10. janvārim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu.

Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!