Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Vieta. Kopiena. Līdzdalība”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Vieta. Kopiena. Līdzdalība”.

Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 1. novembrī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs lektore Jolanta Borīte, kura šobrīd ir Siguldas kultūras centra “Devons” direktore. Jolantai ir bagāta pieredze gan nacionāla, gan starptautiska līmeņa projektu vadīšanā. Labi pārzina gan pašvaldības, gan NVO darbības lauku.

Semināra mērķis ir iepazīstināt NVO pārstāvjus ar jaunu pieeju procesu pārvaldībā, lai stiprinātu piederības sajūtu un sekmētu izpratni par vērtībām sev, kopienai un sabiedrībai kopumā.

Nodarbības galvenais uzdevums ir informēt NVO pārstāvjus par jaunajiem akcentiem kultūrā un darbā ar sabiedrību. Informācijas pārbagātajā digitālajā laikmetā viegli var atrast datus un faktus un ļoti viegli var pazaudēt savu identitāti. Viens no identitātes stūrakmeņiem ir kultūra.

Kultūrpratības mērķis ir veicināt indivīdu līdzdalību kultūras aktivitātēs, kas potenciāli sekmē vietējo kopienu un sabiedrību tās visplašākajā izpratnē, vienotību un ilgtspēju. Kā spēt atrast, izmantot un lietot informāciju un zināšanas, lai kļūtu par kultūras vērtību veidotāju?

Semināra forma: ieskats pieredzē un praktiska darbošanās.

Semināra programmā:
• kā apzināties savu kultūrpiederību?
• sabiedrību iesaistošas iniciatīvas;
• par līdzīgo, citādo un neatkārtojamo.

📌 Aicinām semināram reģistrēties – ŠEIT

● Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 31. oktobrim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.