Augustā notiek bezmaksas lekcijas par cilvēka iekšējo resursu stiprināšanu

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar “”GRIBU BŪT” Dzīves kvalitātes uzlabošanas un veselības veicināšanas biedrība” aicina pieteikties BEZMAKSAS lekciju ciklam “Iekšējo resursu stiprināšana emocionālās labsajūtas veicināšanai”, kuru vadīs psiholoģe Sandra Kronberga.

Visas lekcijas notiek tiešsaistē – ZOOM platformā. Pirmā lekcija jau notika 9.augustā, nākamā jau 16. un 23.augustā, plkst. 18:00-19:30.

  • 16.augusta lekcijai pieteikšanās saite – Šeit
  • 23.augusta lekcija (pieteikšanās saite tiks aktivizēta).

9.augusta lekcijā psiholoģes Sandras Kronbergas vadībā noskaidroja sava “ES” koncepciju, cilvēka personības modeļus, pašcieņas mehānismus un to ietekmi uz mūsu veselību. Praktisku uzdevumu un diskusijas veidā dalībnieki analizēja, kā veidojas veselīgs pašvērtējums un kā tad sev palīdzēt ikdienā, lai savus iekšējos resursus stiprinātu un izmantotu jēgpilni, sastopoties ar dažādiem ikdienas izaicinājumiem.

16.augusta lekcijā noskaidrosim:

  • kā apzināt, attīstīt un stiprināt savus iekšējos resursus; kā noteikt savai emocionālajai labsajūtai veselīgas robežas un savus iekšējos resursus saglabāt; kādēļ tik svarīga ir nepieciešamība atbrīvoties no emocionālām atkarībām un toksiskām attiecībām/toksiskas domāšanas; kā atpazīt brīdi, kad tiek pārkāptas manas robežas? Uzzināsim, kas ir emocionālā līdzatkarība un kā tā ietekmē manu dzīvi?

Lekcijas noslēgumā būs praktiska darbošanās savu resursu apzināšanai.

Vairāk informācijas par lekciju norisi, rakstot uz e-pastu: biedriba.gribubut@gmail.com