Čiekurkalnā notiks pirmie apkaimes Sporta svētki!

Svētdien, 28.aprīlī no plkst. 10.00-14:00 Čiekurkalna krustcelēs notiks pirmie Čiekurkalna Sporta svētki.

Svētku uzmanības centrā būs jaunais basketbola grozs, kas uzstādīts ar mērķi sniegt iespēju iedzīvotājiem aktīvi pavadīt brīvo laiku. Bruģētajā laukumā tiks izspēlēts “Čiekurkalna kauss” 3×3 basketbolā un līdzās esošajā pļavā notiks izspēle futbolā starp Čiekurkalna un citu Rīgas apkaimju komandām. Visi sporta svētku dalībnieki tiks aicināti pārbaudīt spēkus individuālās disciplīnās – šautriņu mešanā, lietotu tenisa bumbiņu mešanā uz precizitāti un čiekuru maisu mešanā tālumā.

Līdzās Sporta svētkiem notiks arī tradicionālais Latvijas Mājražotāju tirdziņš, kas jau 10 gadus pulcē apmeklētājus no Čiekurkalna un tuvējām apkaimēm.

Nedēļu pirms Čiekurkalna sporta svētkiem, svētdien, 21.aprīlī, tiks rīkota iedzīvotāju talka pasākuma vietas un tuvējās apkārtnes sakopšanai un tiks izgatavota tribīne 3×3 basketbola spēļu skatītājiem. Iedzīvotāji tiek aicināti nākt brīvprātīgajos, lai laikus sagatavotos ģimeņu sporta aktivitāšu vadīšanai.

Čiekurkalna iedzīvotājiem, jo īpaši bērniem un jauniešiem dēļ nepietiekamās infrastruktūras ir ierobežotas iespējas interesanti un aktīvi pavadīt brīvo laiku ārtelpās. Biedrības iepriekšējos gados uzstādītajam basketbola grozam ir bijis ļoti liels pieprasījums, taču tas savu laiku ir nokalpojis un bojājumu dēļ vairs nav izmantojams. Jaunajam basketbola grozam vietu Čiekurkalna krustcelēs ir atvēlējusi SIA “VASTINT Latvia” ar ko biedrībai noslēgts līgums par laukuma izmantošanu dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām.

🔎 Čiekurkalna krustceles atrodas blakus Rusova ielas 9. namam, – atrašanās vieta kartē. Čiekurkalna sporta svētkus organizē Čiekurkalna attīstības biedrība.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas.