Daugavgrīvas apkaimju svētkos apmeklētāji izzina NVO nama darbību

Ar gandarījumu un pozitīvām emocijām atskatāmies uz 26. augustā notikušajiem Daugavgrīvas apkaimes svētkiem, kuros piedalījāmies arī mēs – NVO nama komanda.

NVO nama komanda

Svētkos sastapām ieinteresētus apmeklētājus – gan tādus, kas zina, kas ir NVO, un kur atrodas NVO nams, gan tādus, kas par šādām organizācijām dzirdēja pirmo reizi.

🌿 Tā bija iespēja svētku apmeklētājus – dažādu paaudžu Daugavgrīvas un tuvējo apkaimju iedzīvotājus un citus interesentus neformālā atmosfērā iepazīstināt ar NVO nama darbību, pasākumiem, iespējām iesaistīties un iedvesmot dalībai NVO. Apmeklētāji arī uzzināja, ka NVO pasākumiem un aktivitātēm bez maksas ir pieejama telpa tepat netālu – kaimiņu apkaimē Bolderājā, Gobas ielā 6a.

Kopā ar NVO namu svētku programmu kuplināja biedrība “Cirka mākslinieku asociācija”, kura priecēja ar meistarīgiem cirka priekšnesumiem, kā arī iesaistīja klātesošos.

🌿 NVO nams nu jau piekto gadu turpina uzsākto tradīciju doties ārpus nama telpām gan tiešā nozīmē – brīvā dabā, gan paplašinot priekšstatu robežas par NVO nama lomu un darbību, – un piedalās publiskā pasākumā kādā no Rīgas apkaimēm.

Pasākums izvērtās par svētkiem gan apmeklētājiem, gan NVO namam, nostiprinot vēlmi piedalīties šādos publiskos pasākumos arī turpmāk, lai popularizētu NVO darbu un sabiedrības iesaisti tajā.

Ieskats pasākumā