Iznācis “NVO nama ziņu” septembra numurs!

Septembris NVO namā ir svētku mēnesis, – tad tiek atzīmēta nama dzimšanas diena. Šogad tā ir īpaša – 10 gadu jubileja! Tieši pirms desmit gadiem – 2013. gada 25. septembrī – plašai sabiedrībai un apmeklētājiem durvis vēra NVO nams, piedāvājot nevalstisko organizāciju pārstāvjiem daudzveidīgas iespējas: tikties, darboties, gūt zināšanas, uzkrāt pieredzi, rast domubiedrus un veidot jaunas sadarbības formas.

📌 Desmitgadi NVO atbalsta sektora vadītāja amatā atzīmē arī Dzintars Koks. Tāpēc, gatavojoties NVO nama jubilejai un atskatoties uz paveikto, uz sarunu aicinājām Dzintaru Koku.

“Strādājot šo darbu, gandarījums un laba sajūta ir bieži. Man ir dota iespēja iepazīt brīnišķos NVO aktīvistus – cilvēkus, kas pārņemti ar savu ideju, ziedojot savu brīvo laiku un bieži arī personīgos līdzekļus, acīm “degot”, darbojas savu ideju, interešu īstenošanā. Šādu ļaužu ir daudz. Viņi ir nenovērtējama sabiedrības bagātība”,

tā par darbu NVO namā stāsta Dzintars Koks.

Aicinām izlasīt pilnu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem semināriem un pasākumiem NVO namā, NVO aktualitātes, informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem un citas noderīgas ziņas!

📌 Ieskatieties septembra “NVO nama ziņās”!