Dzīvnieku patversme “Labās mājas” aicina uz ekskursiju un talku 22. aprīlī

Rīgas dzīvnieku patversme “Labās mājas” informē par Juglas pārgājienu, Lielās talkas norisi Juglā, Mežapurva ielā 2, un Juglas mežā.

Lai veicinātu Juglas apkaimes un citu Rīgas apkaimju iedzīvotāju iesaisti brīvprātīgajā darbā, 22. aprīlī 11:00 notiks izzinošs pārgājiens no Juglas vidusskolas (pulcēšanās Juglas ielas un Malienas ielas stūrī) līdz talkošanas vietai dzīvnieku patversmē “Labās mājas” Mežapurva ielā 2.

Pārgājiena laikā, apmēram 2 km, iepazīsim daļu no Juglas apkaimes un vēstures – vecākās Latvijas suņu patversmes drupas, bijušās zvēraudzētavas stāstus, jaunās dzīvnieku patversmes teritoriju. Lai pieteiktos pārgājienam, jāaizpilda anketa ej.uz/pargajiens-uz-talku līdz 20. aprīļa 23:59 un jāsagaida apstiprinājuma e-pasts. Pārgājiena dalībnieku skaits ir ierobežots, priekšroka tiks dota sociālā riska grupu pārstāvjiem – tas jāapliecina pieteikšanās anketā.

Pēc pārgājiena varēsiet pievienoties talkai “Labajās mājās” un Juglas mežā. Lielā talka notiks 12:00-16:00. Pēc kārtīgi padarītiem darbiem talciniekus pamielosim ar RIMI gardumiem, zupu uz ugunskura, piedāvāsim ekskursiju un mini konkursus. Līdzi jāņem saulains noskaņojums, apņēmība veikt labus darbus un, ja iespējams, kādi darbarīki. Talkas dalībnieku skaits nav ierobežots, gaidīsim visus! Lūdzam aizpildīt šo anketu, lai varam labāk koordinēt veicamo darbu norisi ej.uz/labas-majas-liela-talka-2023.

Projekts “Talka un draugi” tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Dalība pasākumos – bez maksas.

“Labās mājas” ir suņu un kaķu patversme Rīgā, kas darbojas tikai uz sabiedrības uzticēšanās un ziedojumu pamata.

Papildu informāciju par projekta aktivitāti var saņemt, sazinoties ar projektu vadītāju Rigondu Bērziņu, tel. 29503599, e-pasts patversme@patversme.lv.