No šā gada 1. janvāra visām juridiskajām personām e-adreses lietošana ir obligāta, tostarp arī nevalstiskajām organizācijām – biedrībām, nodibinājumiem, arodbiedrībām un reliģiskajām organizācijām.

Lai sniegtu informāciju par elektroniskās adreses izveidi un lietošanu, NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties informatīvajam tiešsaistes semināram “Oficiālā elektroniskā adrese jeb e-adrese”.

Tiešsaistes seminārs notiks otrdien, 2023. gada 4. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 15.00, MS Teams platformā.

E-adrese juridiskajām personām, arī nevalstiskajām organizācijām, nodrošina iespēju jebkurā laikā un vietā sazināties ar valsts un pašvaldību iestādēm, pieteikt virkni dažādu pakalpojumu, nosūtīt iesniegumus un rēķinus, saņemt iestāžu lēmumu izrakstus un ērti veikt citas darbības.

Semināru vadīs Ilona Bumbiere, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Valsts pārvaldes pakalpojumu politikas īstenošanas koordinācijas nodaļas Pakalpojumu pārvaldības eksperte.

Dalībnieki seminārā uzzinās par e-adreses nozīmi un ieguvumiem, kā arī par e-adreses izveidi, lietošanu un pilnvarošanu. Tiks sniegtas atbildes uz semināra dalībnieku uzdotajiem jautājumiem.

Semināra programmā:

  • Kas ir e-adrese?
  • Ieguvumi no e-adreses lietošanas;
  • E-adreses izveide, lietošana un pilnvarošana;
  • Informācijas un materiālu pieejamība par e-adresi.

Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/eadresesem

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 3. aprīlim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!