Informēs par Rīgas domes aktualitātēm

Trešdien, 27. martā, plkst. 11.00 Rīgas rātsnamā notiks preses konference/tiešraide, kurā pašvaldības vadība informēs par kārtējās Rīgas domes sēdes jautājumiem un citām aktualitātēm, tostarp par privatizācijas procesa tiesiskuma pārbaudi pašvaldībā saistībā ar zemesgabaliem pie lidostas “Rīga”.

Preses konferencē piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis, Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Māris Mičerevskis, Civilās aizsardzības un operatīvās informācijas pārvaldes vadītājs Gints Reinsons, pilsētas izpilddirektors Jānis Lange un Juridiskās pārvaldes vadītāja Natālija Bulgakova.

Domes sēdē, kas sāksies plkst.12.00, deputāti spriedīs par Rīgas teritorijas civilās aizsardzības plāna apstiprināšanu, lems par koplietošanas transportlīdzekļu izmantošanas saistošajiem noteikumiem, kā arī lems par citiem būtiskiem jautājumiem.

● Visu sēdes darba kārtību skatīt – ŠEIT

Preses konferencē tiks sniegta arī informācija par iekšējās izmeklēšanas gaitā veikto tiesiskuma pārbaudi saistībā ar privatizētajiem zemesgabaliem pie lidostas “Rīga,” ko domes priekšsēdētājs bija uzdevis veikt pilsētas izpilddirektoram.

Pasākums norisināsies rātsnama Sēžu zālē un tiks pārraidīts Rīgas domes mājas lapā, kā arī pašvaldības Facebook kontā.

✅ Preses konferencei varēs pievienoties arī attālināti, izmantojot šo saiti 

Tiešraidei tiks nodrošināts surdotulks.