Iznākušas janvāra “NVO nama ziņas”!

“Ja atskatāmies šajos gados, tad lielākais veikums ir tas, ka izdevās apvienot gidus kopīgu mērķu sasniegšanai – sniegt patiesu informāciju par Latviju, strādājot pie konkrētiem ekskursiju apskates objektiem. Visus šos gadus biedrības “Latvijas Tūrisma gidu asociācija” biedriem notiek regulāras tikšanās, lekcijas un citi pasākumi, vidēji 10 līdz 15 reizes gadā. Gidiem īpaši organizējam ekskursijas Baltijas valstīs, Polijā, Čehijā, Norvēģijā, Albānijā, tiekoties ar šo valstu kolēģiem. Esam arī uzņēmuši citu valstu gidus. Starptautiskā jomā jāatzīmē, ka asociācija regulāri apmeklē “Pasaules Tūristu gidu asociāciju federācijas” organizētos kongresus un tādējādi mūsu biedri strādā atbilstoši visām jaunākajām norādēm,” tā par biedrības “Latvijas Tūrisma gidu asociācija” sasniegumiem stāsta tās prezidents Vijtauts Brūvelis.

Janvāra “NVO nama ziņu” numura ievadā iepazīstinām ar biedrību “Latvijas Tūrisma gidu asociācija”.

Lai uzzinātu plašāk par biedrību, kuras mērķis ir popularizēt, organizēt, vadīt gidu darbu un sekmēt tūrisma attīstību Latvijā, uz sarunu aicinājām Vijtautu Brūveli – “Latvijas Tūrisma gidu asociācijas” prezidentu.

Lai uzzinātu vairāk par biedrību “Latvijas Tūrisma gidu asociācija”, aicinām izlasīt pilnu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem semināriem un pasākumiem NVO namā, NVO aktualitātes, informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem un citas noderīgas ziņas!

Ieskatieties janvāra “NVO nama ziņās”