“Labdarības projektu atbalsta centrs” piedāvā mācīties latviešu sarunvalodu!

Martā tiek uzsākta dalībnieku reģistrācija jaunam projektam – “Mācāmies latviešu sarunvalodu!”

Biedrība “Labdarības projektu atbalsta centrs” Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvarospiedāvā latviešu sarunvalodas klubus, kuru mērķis ir ieinteresēt jauniebraucējus apgūt valsts valodu, veidot ilgstošu atbalsta sistēmu latviešu valodas apgūšanai un uzlabošanai. Apspriest un pārrunāt dažādus notikumus ģimenē, pilsētā, valstī, lai mazinātu jauniebraucēju valodas barjeru un palīdzēt viņiem vieglāk iekļauties Rīgas pilsētā un Latvijas sabiedrībā. Projekta mērķa grupa ir jauniebrauceji Rīgas pilsētā.

Projekta laikā latviešu sarunvalodas klubu nodarbībās plānots iesaistīt 48 jauniebraucējus un 20 Rīgas pilsētas vietējos iedzīvotājus un brīvprātīgos. Paredzētas 4 grupas un nodarbību sākums plānots aprīlī.

Mācības notiks Blaumaņa ielā 38/40, (ieeja no Pērses ielas 9/11), kur ērti var nokļūt no visiem Rīgas pilsētas rajoniem. Piedāvātais mācību laiks nodrošina dalībniekiem iespēju apvienot apmācību procesu ar darbu (rīta, vakara, dienas un brīvdienu grupas). 

Reģistrācija sarunvalodas klubiem sāksies 07.03.2023. Pieteikšanās – darba dienās no 9.00-17.00.

Kontaktpersona – Santa Lāma.

Pieteikšanās pa telefonu 26599060, vai e-pastu: laama.santa@gmail.com Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.