Mācības speciālistiem – asociatīvo kāršu izmantošanas iespējas, aktualizējot DAŽĀDĪBAS izprašanas un pieņemšanas aspektus
Sabiedrība nav viendabīgs veidojums, tā ietver plašu spektru unikālu vienību. Mūsu atšķirīgumu nosaka daudz un dažādi faktori – dzimums, vecums, sociālekonomiskā situācija, kultūras, ticības, etniskās piederības, kā arī prasmju, zināšanu un dzīves pieredzes atšķirības. Dažādība respektē katra indivīda subjektīvo pieredzi, izvairoties no vienādošanas un savstarpējas salīdzināšanas.
Savukārt antonīms vārdam dažādība ir diskriminācija. Ja diskriminācija personas individuālās iezīmes uztver kā trūkumu, tad dažādība tās uzlūko kā resursu.
🔎 Mācību laikā būs iespēja iepazīt (un iegūt savā lietošanā) jaunizveidotu rīku – asociatīvās kārtis “Dialogs par DAŽĀDĪBU”, kā arī uzzināt par to izmantošanas iespējām, priekšrocībām, ieguvumiem, aktualizējot sensitīvus sabiedrības integrācijas jautājumus.
🔎 Mācības paredzētas Rīgā praktizējošiem speciālistiem, kuru darbība saistīta ar izglītošanu: sociālie darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti, sociālie pedagogi, nevalstisko organizāciju pārstāvji u. c.
🌿 Mācību datumi: 16.–17.09.2023. (ierašanās sestdienas rītā, došanās mājup – svētdienas pēcpusdienā. Naktsmītnes un ēdināšana tiek nodrošinātas.)
Vieta: Viesu nams “Upes villa”, Daugmale.
Vietu skaits ierobežots!
- Piesakies līdz 05.09.2023. – ŠEIT
Mācību vadītāji: Agita Sēja, Sandra Zalcmane, Lelde Zēna.
Kontaktinformācija: dialogs.zinu.lapa@gmail.com.
Mācības tiek organizētas projekta “Es esmu Es! 2” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.