Mežaparkā notiks Latvijas Skolu orientēšanās kauss 2023

Latvijas Skolu orientēšanās kauss šogad pulcēs vairākus simtus dalībnieku no dažādām mūsu valsts skolām, lai jau ceturtdien, 27. aprīlī, satiktos Mežaparka Lielajā estrādē, un pārstāvētu savu skolu lielajos orientēšanās svētkos.

Sacensību dalībniekiem būs iespēja ne tikai iegūt dažādas individuālās balvas no pasākuma sponsoriem, bet arī tie varēs kopīgi pretendēt uz labākās skolas titulu. Sacensību uzvarētājs laimēs orientēšanās dienas pasākumu brīvi izvēlētā laikā, daudzskaitlīgākās skolas titulu un iegūs 1000 eiro dāvanu karti no apģērbu ražotāja “Mintprint”. Skolas, kas kopvērtējumā iegūs 1.-3. vietu, tiks apbalvotas ar kausu un sponsoru balvām.

Sacensībās mācību iestādi dažādās vecuma grupās pārstāvēs tie audzēkņi, kuri tajā mācās 2022./2023. mācību gadā, kā arī šiem skolēniem būs iespēja piedalīties atbalstītāju organizētajās aktivitātēs: šķēršļu trasē, viktorīnās, spēlēs, militārajos uzdevumos u.c.

Pasākuma gaita:
No plkst. 10:30 līdz 12:30 – būs iespējams reģistrēties sacensībām;
No plkst. 11:00 līdz 13:30 – norisināsies kvalifikācijas skrējiens;
Plkst. 14:00 – pusfināls;
Plkst. 15:00 – fināls;
Plkst. 16:30 – plānota apbalvošana.

Latvijas skolu orientēšanās kausa sacensības skolu komandām organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar atbalstītājiem: Ziemeļrīgas kultūras apvienība, Rīgas meži, LSFP, Maxima, Suunto, OS Veikals, Jāņa sēta, Mintprint, Zaļais punkts, Rekrutēšanas un atlases centru, Jaunsardzi un Latvijas Valsts meži.

Sacensību galvenais tiesnesis – Matīss Ratnieks (e-pasts: info@olatvija.lv , t. 20252282).