Nenokavē reģistrēšanos labdarības pārgājienam Ejam Visi

29.jūlijā organizācija LNSS (Latvijas Neredzīgo sporta savienība) kopā ar sadarbības partneri biedrību Sportot Latvija organizēs EJAM VISI! labdarības posmu. Dosimies visi kopā pa Rīgas skaisto dabu Dambjapurva apkaimē, kur nobeigumā baudīsim pašu sagatavotu zupu.

Pulcēšanās uz pārgājienu plānota līdz plkst. 11.00 Dambjapurva ezera aktīvās atpūtas laukumā, kur dalībniekus sagaidīs pārgājiena instruktors. Šis pārgājiens atšķirsies ar to, ka pārgājienu visi dalībnieki mēros kopā ar pārgājiena instruktoru. Pārgājienā plānotā distance ir 8 kilometri, kas lielākoties vedīs cauri mežiem, tāpēc aicinām dalībniekus padomāt par piemērotu apģērbu un pretodu līdzekļiem. Pārgājiena laikā arī plānots apskatīt interesantākos vietējos objektus, kuri atrodami vietējos mežos. Pasākuma noslēgumā paredzēta kopīga zupas vārīšana skaistā Dambjapurva ezera krastā, tāpēc aicinām visus dalībniekus laicīgi aizpildīt reģistrācijas anketu, lai varam visu laicīgi saplānot.

Reģistrēties – Šeit

  • Pārgājiena mērķis ir integrēt cilvēkus ar redzes traucējumiem sporta aktivitātēs un izglītot sabiedrību par neredzīgo un vājredzīgo cilvēku ikdienu. Pāŗgājienā ir aicināti piedalīties pilnīgi visi, kam ir vēlme aktīvi pavadīt sestdienu.

Sakām paldies Skrīveru saldumiem un Magnesia ūdenim par sadarbību un atbalstu.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti Latvijas Neredzīgo sporta savienības un Sporto Latvija mājas lapās internetā, vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram.