NORISINĀSIES RĪGAS DOMES KONSULTATĪVĀS PADOMES SĒDE SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJAS JAUTĀJUMOS

Ceturtdien, 29. februārī, norisināsies Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos sēde, kurā būs iespēja iepazīties ar pārskatu par Sabiedrības integrācijas fonda kopīgi ar Sabiedriskās politikas centru PROVIDUS īstenoto pētījumu “Sabiedrības saliedētības radara ziņojums: 2023” un Rīgas pašvaldības paveikto sabiedrības integrācijas jomā 2023. gadā.

Konsultatīvā padome ir Rīgas domes konsultatīvā institūcija, kas izveidota ar mērķi nodrošināt nevalstiskā sektora līdzdalību Rīgas pašvaldības sabiedrības integrācijas politikas plānošanā, īstenošanā un novērtēšanā.

Konsultatīvās padomes sastāvā ir vairāku Rīgas domes institūciju un nevalstisko organizāciju pārstāvju, kas darbojas sabiedrības integrācijas jomā.

📌 Vairāk par Rīgas domes Konsultatīvo padomi sabiedrības integrācijas jautājumos var uzzināt – ŠEIT 

Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos 29.02.2024. sēdes darba kārtība.

Sēdes sākums: plkst.15.30
Norises vieta: Rīgas Dome, 511. kabinets, Rātslaukums 1, Rīga

Darba kārtība:

1. Pārskats par “Sabiedrības saliedētības radara ziņojumu: 2023”.

Ziņotāji: Iveta Kažoka, biedrības „Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS” direktore un vadošā pētniece, Zaiga Pūce, Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore

2. Informācija par paveikto sabiedrības integrācijas jomā 2023.gadā un nākamā integrācijas politikas plānošanas dokumenta izstrādi.

Ziņotājs: Ilze Meilande, Rīgas Apkaimju iedzīvotāja centra Apkaimju attīstības un sabiedrības integrācijas pārvaldes Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas vadītāja

3. Citas aktualitātes.

📌 Papildu informācija par Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos 29.02.2024. sēdi – pa tālruni 67105379 vai e-pastā kberzina47@riga.lv.