Notiks Rīgas vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2024”

Aicinām Rīgas izglītības un kultūras iestāžu vokālos ansambļus pieteikties Rīgas vokālās mūzikas konkursam “Balsis 2024”. Konkurss norisināsies no 2024. gada 13. februāra līdz 1. martam Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības un kultūras iestādēs.

🟩 Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

🟩 Īpašu uzmanību vēršam uz to, ka, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, ir mainījies vokālo ansambļu iedalījums grupās. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra galveno speciālisti Artu Grīnu, tālrunis 29557442, e-pasts agrina@edu.riga.lv.

Mēs priecāsimies par vokālo ansambļu vadītāju un skolotāju jaunradi. Nereti tieši jūsu radītās tautasdziesmu apdares vai oriģināldziesmas ir īpaši piemērotas bērnu un jauniešu balsīm, katra vokālā ansambļa radošajai atmosfērai un tēlam. Pēdējo 4 gadu laikā esam kopīgi radījuši un ar Rīgas Valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu izdevuši trīs repertuāra krājumus vokālajiem ansambļiem un koriem: “Tur, kur jūras satiekas”, “Ziemas dziesmas” un “Vasaras dziesmas”. Ar prieku ziņojam, ka gatavojam trešo “Gadalaiku” cikla krājumu – “Rudens dziesmas”.

Lai skanīgas balsis dziedātājiem un radošs gars skolotājiem!