Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Atbalsta grupu vadīšana un pašpalīdzības grupu organizēšana”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Atbalsta grupu vadīšana un pašpalīdzības grupu organizēšana”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2024. gada 10. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Madara Lapsa, sociālā darba speciāliste, nevalstiskās jomas entuziaste un vardarbības un atkarības jautājumu eksperte. Centra “Marta” Liepājas filiāles vadītāja un vairāku citu biedrību dibinātāja un biedre.

Seminārs sniegs iespēju iedziļināties efektīvas atbalsta un pašpalīdzības grupu izveides, veicināšanas un uzturēšanas niansēs dažādās kopienās. Šis seminārs ir paredzēts, lai NVO aktīvistiem, sociālās jomas speciālistiem un brīvprātīgajiem sniegtu nepieciešamās prasmes un zināšanas, lai veicinātu vidi, kurā cilvēki var dalīties pieredzē, sniegt savstarpēju atbalstu un sadarboties, lai panāktu personīgo izaugsmi un kopienu labklājību.

Semināra beigās dalībnieki būs ieguvuši izpratni par pašpalīdzības grupu organizēšanu un atbalsta grupu un vadīšanu, kā arī ierosmi un motivāciju to darīt.

🟪 Semināra programmā:

• atbalsta un pašpalīdzības grupu pamati un principi;
• grupu dinamika un līderības prasmes;
• grupu plānošana un organizēšana;
• ētiskie apsvērumi un konfidencialitāte;
• grupas efektivitātes novērtēšana;
• digitālie un hibrīda grupu modeļi.

🟪 Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti – ŠEIT

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 9. aprīlim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.