Par godu Tēva dienai Rīgā norisināsies vairāki pasākumi

Svētdien, 10. septembrī, Vērmanes dārzā un Tallinas ielas kvartālā ar tradicionālo Tēva dienas gājienu, festivālu, koncertiem un aktivitātēm visai ģimenei tiks svinēta Tēva diena.

TĒVA DIENAS GĀJIENS UN FESTIVĀLS VĒRMANES DĀRZĀ

● Tēva dienas pasākumi sāksies ar godinošu un svinīgu gājienu no Brīvības pieminekļa plkst. 12.00 (pulcēšanās no plkst. 11.00) un tas noslēgsies Vērmanes dārzā, kur visas dienas garumā līdz plkst. 16.00 paredzētas aktivitātes visai ģimenei – dabas sporta zāle, stafetes, futbols, vingrošana, lielformāta un galda spēles, radošās darbnīcas, atrakcijas dažādiem vecumiem, izglītojošas aktivitātes, mazuļu zona, degustācijas u.c. Vērmanes dārza estrādē paredzēta arī skatuves programma un konkursi ar balvām.

● Vērmanes dārza estrādē plkst. 12.40 uzstāsies Zemessardzes orķestris majora Anda Kareļa vadībā, pēc tam uz skatuves kāps Nils Īle un etnoperkusiju grupa “ZemeDunn”, plkst. 13.15 paredzēts brazīliešu nacionālās cīņas mākslas priekšnesums kopā ar “Capoeira Latvia”. Savukārt plkst. 13.20 un plkst. 14.35 “Laimes ratā” varēs izlozēt īpašas balvas. Skatuves kultūras programmā plkst. 13.40 sekos rokgrupas “Dzelzs Vilks” koncerts un plkst. 14.20 uzstāsies Veizāna deju skola.

  • Pasākumu vadīs Ansis Klintsons un vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Aktivitātes mērķtiecīgi veidotas tā, lai būtu saistošas ģimenēm ar dažāda vecuma bērniem, kā arī ģimenes vecākajai paaudzei. Šajos svētkos tiek godināts un izcelts tētis un prieks, kas raisās, tētim un bērnam esot kopā.

TĒVA DIENAS SVINĪBAS TALLINAS KVARTĀLĀ (Tallinas ielā 10)

● Tēva dienā Tallinas ielas kvartālā no plkst. 12.00 līdz 17.00 ģimenes tiks aicinātas svinēt kopā būšanu. Jautru laika pavadīšanu visas dienas garumā nodrošinās lielo galda spēļu turnīri, būs lielo burbuļu pūšanas aktivitātes, mazākos pasākuma apmeklētājus izklaidēs animators. Notiks arī Zinātniskās darbnīcas, aicinot ikvienu līdzdarboties fizikas un ķīmijas eksperimentos, atklājot, cik aizraujošas ir dabas un inženierzinātnes.

● Ikviens ir aicināts pievienoties biedrības “Tēvi” diskusijai “Kā izskatās mūsdienu tēvu privātās un darba dzīves līdzsvars?”, kas norisināsies plkst. 14.00.

● Savukārt svētku kulminācijā no plkst. 17.00 Tallinas ielas kvartālā koncertēs grupa “Līvi”, kuras dziesmas ir sirdij tuvas gan tēvu, gan vectēvu paaudzei.

Visas aktivitātes pieejamas bez maksas.

📌 Ar visiem pašvaldības rīkotajiem rudens kultūras un izglītības notikumiem iespējams iepazīties tīmekļvietnē www.rudens.riga.lv un Rīgas pašvaldības Facebook kontos “Rīgā notiek” .

Pasākumos ieeja ir bez maksas.