Par XXVII Integratīvo mākslas festivālu Nāc līdzās!

Beidzot pandēmijas rēgs ir zaudējis savu spēku. To jūtam dalībnieku pieteikšanās skaita straujajā pieaugumā uz XXVII Integratīvo mākslas festivālu Nāc līdzās!

“Tas tiešām priecē mūs kā organizētājus, jo, jāatzīstas, ka pandēmijas laiks bija smags – dalībniekiem bija liegts tikties mēģinājumos, kuros piedalījās vairāk cilvēku.  Tādēļ māca arī bažas, vai grupas nebūs pajukušas?  Bet, redzot kuplo dalībnieku skaitu, kas vēlas atkal piedalīties festivālā, mana sirds pielija pilna ar prieku. Bērni, jaunieši, skolotāji un pieaugušie mākslinieki nekur nav zuduši. Tieši otrādi, nocietušies, lai rādītu savus brīnišķīgos priekšnesumus festivālā VEF Kultūras pilī,”

tā festivāla organizētāja, žūrijas komisijas priekšsēdētāja Fonda Nāc līdzās! vadītāja Sarma Freiberga.

Uz Lielkoncertu no 1.atlases kārtas žūrija izvirzījusi 39 priekšnesumus no dažādiem Latvijas novadiem. Tas nozīmē, ka šis tiešām būs Lielkoncerts ar vērienu, kas varētu ilgt vismaz 4 stundas. Koncertu skatīsies un vērtēs  žūrijas komisija 6 cilvēku sastāvā:

  • Sarma Freiberga – Fonda Nāc līdzās! valdes priekšsēdētāja;
  • Zane Kreicberga – režisore, Latvijas Kultūras akadēmijas profesore;
  • Rūta Dūduma-Ķirse – dziedātāja, vokālā pedagoģe;
  • Kārlis Anitens –režisors;
  • Tatjana Vucāne vokālā pedagoģe;
  • Marta BieriņaFonda Nāc līdzās!valdes locekle.

Žūrijas uzdevums no visiem koncerta priekšnesumiem izvēlēties 12 labākos, spilgtākos, kuru autori iegūs festivāla Laureāta titulu. Laureāta tituls dod tiesības pretendēt uz piedalīšanos labdarības koncertā Nāc līdzās Ziemassvētkos! , kas šogad notiks 8.decembrī lieliskajā Rēzeknes koncertzālē “Gors”. Bet visus Lielkoncerta dalībniekus ar nelielu koncertu iepriecinās dziedātāja Parisha.

Lielkoncertā gaidīts ikviens, kurš ar saviem applausiem vēlas atbalstīt talantīgos bērnus, jauniešus un pieaugušos ar īpašām vajadzībām, kas drosmīgi kāps uz VEF Kultūras pils skatuves 9.maijā plkst 12.00!

Lielkoncertu ar līdzfinansējumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Vairāk par dalībniekiem https://www.naclidzas.lv/jaunumi/posamies-uz-2023-gada-lielkoncertu