Pārgājiens un Dzīvnieku aizsardzības dienas talka dzīvnieku patversmē “Labās mājas”

Lai veicinātu Juglas apkaimes un citu Rīgas apkaimju iedzīvotāju iesaisti brīvprātīgajā darbā, 28. oktobrī plkst. 11:00 notiks izzinošs pārgājiens no Juglas vidusskolas (pulcēšanās Juglas ielas un Malienas ielas stūrī) līdz talkošanas vietai dzīvnieku patversmē “Labās mājas” Mežapurva ielā 2.

Pārgājiena laikā, apmēram 2 km, iepazīsim daļu no Juglas apkaimes un vēstures – vecākās Latvijas suņu patversmes drupas, bijušās zvēraudzētavas stāstus, jaunās dzīvnieku patversmes teritoriju.

📌 Lai pieteiktos pārgājienam, jāaizpilda anketa – šeit līdz 27. oktobra 14:00 un jāsagaida apstiprinājuma e-pasts. Pārgājiena dalībnieku skaits ir ierobežots, priekšroka tiks dota sociālā riska grupu pārstāvjiem, tas jāapliecina pieteikšanās anketā.

Pēc pārgājiena varēsiet pievienoties talkai Rīgas dzīvnieku patversmē “Labās mājas”. Oktobrī tiek atzīmēta Starptautiskā Dzīvnieku aizsardzības diena. Sakopsim patversmi, padomājot par astaiņu un ķepaiņu ikdienu un vajadzībām. Talka notiks no 12:00-16:00. Pēc kārtīgi padarītiem darbiem talciniekus pamielosim ar gardumiem un zupu uz ugunskura. Līdzi jāņem darbīgs noskaņojums, apņēmība veikt labus darbus un, ja iespējams, kādi darbarīki. Talkas dalībnieku skaits nav ierobežots, gaidīsim visus! Tā ir lieliska iespēja jebkuram rīdziniekam iepazīties ar šo apkaimi – vietu, cilvēkiem un četrkājainajiem draugiem. Pie mums ved arī sabiedriskais transports – 4. un 34. trolejbusi, 15., 21., 29., 31., 33. autobusi.

Projekts “Talka un draugi” tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Dalība pasākumos – bez maksas.

“Labās mājas” ir suņu un kaķu patversme Rīgā, kas darbojas tikai uz sabiedrības uzticēšanās un ziedojumu pamata. Te ir plašas brīvprātīgā darba iesaistes iespējas un atvērta dzīvnieku draugu kopiena.