Sarkandaugavā četri dzejnieki lasīs dzeju

19.augustā, plkst.18:30 radošajā kvartālā “Provodņiks” (Ganību dambī 63) norisināsies dzejas lasījumu pasākums “Tetrakis Legomenon” dzejnieku Jāņa Elsberga, Kristapa Vecgrāvja, Vasilija Karasjova un Kristiāna Iesalnieka izpildījumā.

Šo sestdien dzejas entuziasti, līdz šim neatklāto pilsētvides vietu meklētāji un pārējie interesenti ir aicināti apmeklēt dzejas lasījumu pasākumu “Tetrakis legomenon”, kas no sengrieķu valodas nozīmē – kaut kas, kas ir izteikts tikai četras reizes. Lasījumos piedalīsies dzejnieks, atdzejotājs un tulkotājs Jānis Elsbergs, dzejnieks, atdzejotājs un redaktors Kristaps Vecgrāvis, dzejnieks, atdzejotājs un filozofs Vasilijs Karasjovs, kā arī dzejnieks, atdzejotājs un students Kristiāns Iesalnieks.

Dzejas lasījumi notiks bijušajā gumijas izstrādājumu rūpnīcā “Provodņik”, ko mēdz arī dēvēt par Sarkandaugavas pērli.

“Mīlu Sarkandaugavu. Esmu tur daudz staigājis. Pie Neibarta ciemojies. Tvaika 2 kā pacients ilgstoši uzturējies. Tā ir slimām un poētiskām dvēselēm labvēlīga vieta. Tā vismaz man šķiet.”

tā par pašu Sarkandaugavu saka dzejnieks Janis Elsbergs

Radošā kvartāla pārstāvji aicina apmeklēt dzejas lasījumu pasākumu “Tetrakis Legomenon” un reizē iepazīt daudzveidīgo Provodņika teritoriju un Sarkandaugavas apkaimi.

Pasākuma apmeklējums ir BEZ MAKSAS.

Multifunkcionālais, radošais kvartāls “Provodņiks” (Ganību dambis 63, Rīga) ir jauna kultūrvieta Sarkandaugavā. Kvartāla pārstāvji piedāvā kultūras, mākslas un citu nozaru entuziastiem realizēt radošos projektus vēsturiskajā industrialālajā vidē. Vairāk informācijas par kvartālu un sadarbības iespējām atrodama: mājaslapā, Facebook vai Instagram.