Tiešsaistes seminārs “Vadītājs kā līderis” – NVO pārstāvjiem

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus uz tiešsaistes semināru “Vadītājs kā līderis”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2024. gada 17. janvārī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Seminārā dalībniekiem būs iespēja definēt sevi līdera lomā, izveidojot savu vīziju un misiju tās piepildīšanai, pārskatīt savu vērtību sistēmu un radīt plānu līdera personības attīstīšanai un personisko resursu uzturēšanai.

🟩 Semināra programmā:
● Kas ir līderis? Es līdera lomā – prasmes, kompetences, pārliecība;
● Līdera vīzija, misija un vērtības. Kāpēc cilvēkiem vajadzētu man sekot?
● Līdera personiskie resursi un personība. Kā tos stiprināt?

🟩 Dalībnieku ieguvumi:
● Izpratne par līdera lomu un atbildību;
● Savas vīzijas, misijas un vērtību definēšana;
● Līdera personības attīstības instrumentu apzināšana;
● Personisko resursu uzturēšanas plāns.

Semināru vadīs Anita Gaile – zinātņu doktore uzņēmējdarbības vadībā, biznesa vadības un karjeras koučs. Bijusi augstākā līmeņa vadītāja AS “airBaltic Corporation”, Lielbritānijas Ārlietu ministrijas Baltijas jūras reģionā, AS “Citadele banka”. Kopš 2013. gada biznesa vadības trenere un konsultante, lasa lekcijas par cilvēku un pārmaiņu vadību vadošajās Latvijas augstskolās. Pēta cilvēku un organizāciju sadarbības modeļus. Autore izdevumiem “Špikeris vadītājiem”, “Vadītāja Dienas grāmata” un līdzautore “Efektīva vadītāja rokasgrāmatai”.

📌 Aicinām semināram reģistrēties, atverot saitišeit 

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 16. janvārim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Informējam, ka tiem, kas reģistrējās novembrī plānotajam semināram, atkārtoti pieteikties semināram 17. janvārī nav nepieciešams.

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.