Aicina iesniegt projektu pieteikumus līdzfinansējuma konkursam kultūras un mākslas pasākumiem

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludinājis finansēšanas konkursu “Līdzfinansējums privātpersonu organizētajiem kultūras un mākslas nozares pasākumiem”, kura mērķis ir finansiāli atbalstīt komersantu, biedrību vai nodibinājumu organizētu Rīgas pašvaldībai nozīmīgu projektu īstenošanu vizuālajā mākslā, mūzikā, teātra mākslā, dejā, grāmatniecībā, kā arī nekomerciālus audiovizuālos darbus un starpdisciplinārus projektus.

Atbilstoši konkursa nolikumu, šogad konkursam noteiktas šādas prioritātes:

🟩 atbalsts mākslinieciski augstvērtīgiem, inovatīviem un sabiedriski nozīmīgiem kultūras un mākslas nozares pasākumiem;
🟩 atbalsts pasākumiem, kas veicina saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības attīstību, kā arī atspoguļo un iekļauj Ukrainas tematiku Latvijai un Rīgai nozīmīgos kultūras notikumos;
🟩 atbalsts pasākumiem, kas pauž Eiropas vērtības saistībā ar Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā divdesmitgadi;
🟩 atbalsts bērnu un jauniešu pasākumiem;
🟩 atbalsts laikmetīgās mākslas pasākumiem, kuri pievērš uzmanību vides aizsardzībai un ilgtspējībai.

Projektu pieteikumi iesniedzami elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi līdz šā gada 13. februāra plkst. 12.00.

Papildu informācija pieejama pa tālruni: 67043670, 67043690 no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 vai e-pastā: liene.lavina@riga.lv ; ieva.zarina@riga.lv Konkursa nolikums un citi saistītie dokumenti atrodami mājaslapā kultura.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”.