Aicina Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu audzēkņus piedalīties LEGO konkursā

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi aicina Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu audzēkņus piedalīties LEGO konkursā, kas notiks 2024. gada 3. aprīlī plkst. 15.00 Ruses ielā 13.

Konkursa mērķis ir veicināt bērnu radošo un loģisko domāšanu, attīstīt telpisko izjūtu. Dalībnieki sacentīsies veicot radošo darbu pēc noskatītās animācijas filmas motīviem. Katram dalībniekam jābūt savs individuālais līdzi paņemtais LEGO konstruktora materiāls ar vienu pelēko pamatni 38x38cm.

Pēc darba pabeigšanas dalībnieki tiks iesaistīti dažādas LEGO aktivitātes.

✅ Pieteikuma formu dalībai konkursā aizpildīt elektroniski – ŠEIT   līdz 28.03.2024.

Kopējais dalībnieku skaits konkursā ir ierobežots – 50 dalībnieki. Pārējie pieteikumi tiks salikti rezervēs sarakstā atbilstoši iesniegšanas datumam un laikam.

Nepilngadīgā Dalībnieka fotografēšana un filmēšana, kā arī Dalībnieka personas datu publiskošana tiks veikta ar Dalībnieka likumiskā pārstāvja piekrišanu. Katram dalībniekam līdzi jābūt aizpildītai formai: Likumiskā pārstāvja piekrišana nepilngadīga bērna personas datu publiskošanai saistībā ar piedalīšanos Rīgas pilsētas vispārējās un interešu izglītības iestāžu audzēkņu Lego konkursā

✅ Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.

✅ Jautājumu gadījumā vērsties pie Pārdaugavas BJC “Altona” izglītības metodiķes Janas Liepiņas, tālrunis 26306103, jliepina7@edu.riga.lv .

Lai visiem veicas!