Aicinām NVO pārstāvjus uz tiešsaistes apmācību ciklu par projektu vadību

NVO semināri projektu vadība

Lai sniegtu NVO zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē, novembrī un decembrī NVO nams aicina Rīgas NVO – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus uz tiešsaistes semināru ciklu “No idejas līdz projekta īstenošanai”.

Semināru ciklā paredzētas četras nodarbības: 2022. gada 16., 23., 29. novembrī un 1. decembrī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.  

Nodarbību ciklu vadīs Sandra Zalcmane – semināru lektore, SIA “Projektu un kvalitātes vadība” projektu vadītāja-praktiķe ar vairāk nekā 19 gadu pieredzi projektu izstrādē un vadīšanā, radošuma koučs.

Nodarbību cikla dalībnieki iegūs izpratni par nosacījumiem projektu īstenošanas dažādajos posmos un projekta rezultātu nozīmību ilgtermiņā.

Mācībās tiks veicināta jaunu projekta ideju apzināšanās, kas iedvesmotu pašus projekta īstenotājus un kas būtu vērtīgas dažādām mērķa grupām.

Nodarbības un to tēmas:

23. novembris – 2. nodarbība “Projekta mērķis un mērķa grupa”;

29. novembrī – 3. nodarbība “Projekta vides izpēte”;

1. decembris – 4. nodarbība “Projekta īstenošana un pārraudzība”.

Aicinām iepriekš reģistrēties, atverot saiti: https://ej.uz/projvadcikls

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 15. novembrim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekciju platformu. Dalībnieku pieteikšanās tiek izsludināta uz visu ciklu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!