Aicinām NVO uz semināru “Projektu finansēšanas konkursi nevalstiskā sektora organizācijām”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Projektu finansēšanas konkursi nevalstiskā sektora organizācijām”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2023. gada 18. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Alise Vītola, kurai ir 10 gadu pieredze, sagatavojot un īstenojot projektus Eiropas Savienības un citu donoru finansētās programmās. Pēdējos 6 gadus viņa aktīvi darbojas NVO sektorā, biedrībās “Radošās Idejas”, “Lab Futura” un “Latviešu draugu kopa Atēnās”. Alisei ir doktora grāds ekonomikā un plaša pieredze mācību vadīšanā un mācību materiālu sagatavošanā.

Semināra dalībnieki uzzinās, kur meklēt informāciju par pieejamajiem projektu finansēšanas konkursiem, iepazīsies ar populārākajām finansējuma programmām nevalstiskā sektora projektu īstenošanai un uzzinās, kam pievērst uzmanību, apskatot dažādus finansēšanas konkursus.

Semināra programmā:
• ES programmas Erasmus+, programma “Pilsoņi, vienlīdzība, tiesības un vērtības”, Eiropas Teritoriālās sadarbības programmas un Apvārsnis Eiropa programma;
• valsts, pašvaldību un citu finansētāju programmas;
• noderīgi informācijas avoti;
• ieteikumi no prakses, piedaloties dažādos projektu konkursos.

📌Aicinām semināram reģistrēties, atverot saitiŠEIT

📌 Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 17. oktobrim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

● Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.