Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Instagram aktualitātes 2024. gadā un storiju dažādās iespējas”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Instagram aktualitātes 2024. gadā un storiju dažādās iespējas”. Tiešsaistes seminārs notiks otrdien, 2024. gada 16. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt 2024. gada Instagram komunikācijas tendences, noderīgus padomus, kā plašāk izmantot šī sociālā medija storiju plašo funkcionalitāti, veidojot tos auditorijas uzmanību piesaistošus. Lektore arī atgādinās par Instagram kopējām iespējām, kas ir. t.s. Highlights un ko nozīmē mikroblogošanas platforma Threads.

Nodarbību vadīs Kristīne Tjarve – izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar 20 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem. Kristīne ikdienā darbojas dažādos projektos, nodrošinot komunikācijas pakalpojumus.

🟪 Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti – ŠEIT

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 15. aprīlim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.