Zasulaukā un Šampēterī iesācies sporta mēnesis

,

Rudenī aicinām iepazīt aktīvu dzīvesveidu Zasulauka un Šampētera apkaimēs, izmēģinot sporta nodarbības, piedaloties Ģimeņu sporta dienā un jau ikgadējās Attēlu medībās.

Septembrī tiek piedāvātas 13 dažādas bezmaksas nodarbības akrobātikā, jogā, vingrošanā, kas piemērotas visiem vecumiem, tai skaitā grūtniecēm un vecākiem ar maziem bērniem. Nodarbības vadīs Deju skola “Vendija”, Sporta studija bērniem un jauniešiem “VINGRS”, “Rīdzene Functional Fitness” un “ATMA YOGA”.

📌16. septembrī iedzīvotāji aicināti izveidot komandu un iepazīt aktīvu dzīvesveidu sporta dienā, kas notiks Zasulauka manufaktūras parkā, kuru atjaunoja 2022. gadā ar Līdzdalīgās budžetēšanas konkursā iegūtajiem līdzekļiem. Būs iespēja veikt 9 dažādus uzdevumus ar skriešanu, futbolu, basketbolu, pat klinšu kāpšanu un lāzertagu saistītos uzdevumos, kā arī noslēgumā tikt pie balvām. Reģistrēties – ŠEIT

Plāns

📌Noslēdzot sporta mēnesi, 1.oktobrī ikviens aicināts jau uz piektajām fotoorientēšanās sacensībām “Attēlu medības”, kuru laikā tiek veikta distance (aptuveni 6 kilometri), meklējot vidē attēlos redzamās vietas. Dalībniekiem, kas vēlas veikt īsāku distanci, tiek piedāvātas Mazās medības, kur bez laika ierobežojuma veikt fotoorientēšanos. Tā būs īpaši piemērota arī pašiem mazākajiem dalībniekiem. Pieteikšanās – ŠEIT

Reģistrācija un plašāka informācija par aktivitātēm projekta ietvaros:

● Atvērtās sporta nodarbības Zasulaukā – ŠEIT
● Ģimeņu sporta diena 16. septembrī – ŠEIT
● Fotoorientēšanās “Attēlu medības” 1. oktobrī – ŠEIT

Sporta dienu rīko biedrība “Zasulaukam un Šampēterim” sadarbībā ar Rīgas pilsētu. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.