Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Brīvprātīgo piesaiste”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus un pašvaldības darbiniekus pieteikties tiešsaistes semināram “Brīvprātīgo piesaiste”. Tiešsaistes seminārs notiks trešdien, 2024. gada 20. martā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Dāniels Liecis, biedrības “Klubs “Māja”- jaunatne vienotai Eiropai” projektu vadītājs, vairāku nevalstisko organizāciju brīvprātīgo aktivitāšu koordinators, – koordinējis festivālus, konferences un dažādus pasākumus ar vairāk nekā 100 brīvprātīgajiem. Viens no Dāniela veikumiem ir brīvprātīgo sistēmas izstrāde un brīvprātīgo koordinēšanas rokasgrāmatas izveide Latvijas Jaunatnes padomē, kas aptver aptuveni 50 dažādus tematus, balstoties uz ārvalstu pētījumiem un konsultējoties ar vietējiem profesionāļiem.

Seminārā dalībnieki uzzinās, kā nedēļas laikā piesaistīt vismaz 100 jaunus brīvprātīgos. Detalizēti tiks apskatīti paņēmieni, kas nodrošina brīvprātīgo ilgtermiņa iesaisti jūsu organizācijā, vidēji vismaz uz gadu. Dalībnieki gūs ieskatu galvenajos brīvprātīgā darba organizācijas procesos, – sākot ar brīvprātīgo piesaisti, aktīvo darbības periodu, brīvprātīgā darba pamešanu un laiku pēc tam. NVO pārstāvji aicināti pirms semināra apsvērt, kāds ir galvenais izaicinājums brīvprātīgo piesaistē.

Tiešsaistes semināra programmā:

🟪 Kā ātri sagatavot brīvprātīgo infrastruktūru (noteikt nepieciešamo skaitu, atbildības, vadītājus, mijiedarbības un vajadzīgos resursus);

🟪 Kā nedēļas laikā iegūt 100 augstvērtīgus brīvprātīgos (kādus komunikācijas kanālus izmantot, kā veidot stratēģiju, kā praktiski pasniegt informāciju);

🟪 Kā pilnveidot sistēmu, lai brīvprātīgie gadu no gada atgriežas (kā nodrošināt motivācijas programmas un, lai brīvprātīgie rada savas iniciatīvas jūsu organizācijā).

📌 Aicinām semināram reģistrēties, atverot saitišeit   

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 19. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.