Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Digitālās komunikācijas tendences 2023. gadā un padomi komunikācijā”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu  – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Digitālās komunikācijas tendences 2023. gadā un padomi komunikācijā”. Tiešsaistes seminārs notiks ceturtdien, 2023. gada 9. februārī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru “Digitālās komunikācijas tendences 2023. gadā un padomi  komunikācijā” vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem.

Semināra mērķis ir informēt par digitālās komunikācijas tendencēm 2023. gadā populārākajās sociālo mediju platformās, sniedzot padziļinātu informāciju par platformu LinkedIn, kā to izmantot gan personīgā, gan organizācijas tēla popularizēšanai.


Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti šeit: https://ej.uz/m898

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 8. februārim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!