Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Īso video veidošana digitālajam saturam”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties tiešsaistes semināram “Īso video veidošana digitālajam saturam”. Tiešsaistes seminārs notiks otrdien, 2024. gada 26. martā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt 2024. gada digitālās komunikācijas tendences, satura principus, kas vislabāk strādā sociālo mediju auditorijas sasniegšanai. Lektore pievērsīsies arī video satura veidošanai un pastāstīt par dažādām lietotnēm video satura apstrādei, ieskaitot lietotnes CapCut, InShot u.c., kas ir neatsverami palīgi video satura veidošanai Instagram, Facebook un TikTok vidē. Lektore ieskicēs arī nosacījumus sadarbībai ar digitālā satura veidotājiem – influenceriem.

Nodarbību vadīs Kristīne Tjarve – izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar 20 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem. Kristīne ikdienā darbojas dažādos projektos, nodrošinot komunikācijas pakalpojumus.

🟪 Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti – ŠEIT

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 25. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.