Aicinām NVO uz tiešsaistes semināru “Izmaiņas NVO un to pārreģistrācija Uzņēmumu reģistrā”

Marts ir mēnesis, kad biedrības parasti rīko biedru pilnsapulces, kurās tiek skatīti organizācijai svarīgi jautājumi un pieņemti būtiski lēmumi. Lai biedrības vai nodibinājuma darbība atbilstu likumam un statūtiem, jebkuras izmaiņas, kas nolemtas pilnsapulcē, ir jāfiksē un, ja nepieciešams, jāreģistrē Uzņēmumu reģistrā.

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus pieteikties semināram “Izmaiņas NVO un to pārreģistrācija Uzņēmumu reģistrā”. Tiešsaistes seminārs notiks otrdien, 2024. gada 12. martā no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.

Semināru vadīs Kitija Bite, tiesību zinātņu doktore, vairāku nevalstisku organizāciju pārstāve, mācībspēks Latvijas augstskolās.

Seminārā izskatāmie jautājumi:

🟪 NVO dibināšana un ieraksta izdarīšana Uzņēmumu reģistrā;
🟪 Biedru sapulces sasaukšana, norise un pieņemto lēmumu fiksēšana, reģistrēšana Uzņēmumu reģistrā;
🟪 Statūtu grozījumi;
🟪 Izpildinstitūcijas izmaiņas;
🟪 Patiesā labuma guvējs un tā noskaidrošana;
🟪 Attālinātas sapulces organizēšana un lēmumu fiksēšana;
🟪 Citas izmaiņas NVO un to reģistrēšana Uzņēmumu reģistrā;
🟪 Atbildes uz jautājumiem.

Piesakoties semināram, NVO pārstāvji aicināti arī norādīt konkrētus jautājumus par biedru sapulču sasaukšanu, izmaiņu reģistrēšanu Uzņēmumu reģistrā vai citām tēmām.

 📌 Aicinām semināram reģistrēties, atverot saiti – šeit 

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 11. martam, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Lai sniegtu iespēju plašākam NVO lokam papildināt zināšanas NVO nama semināros, tiks veikts semināra ieraksts. Aicinām NVO pārstāvjus, kuri vēlas noklausīties semināru sev vēlamā laikā un saņemt semināra ieraksta saiti, reģistrēties semināram, atzīmējot izvēlni “Vēlos saņemt semināra ieraksta saiti”.

Informējam, ka semināra laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par semināru publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.