Klajā nācis “NVO nama ziņu” maija numurs!

Iznācis “NVO nama ziņu” maija numurs, kurā iepazīstinām ar organizāciju, kura vairāk nekā 20 gadus rūpējas par bērnu veselību un kuras vārdu reti kurš nav dzirdējis – “Bērnu slimnīcas fonds”. Lai izzinātu plašāk fonda darbību un aktuālos projektus, uz sarunu aicinājām “Bērnu slimnīcas fonda” projektu un komunikācijas daļas vadītāju Karīnu Pētersoni. 

“Bērnu slimnīcas fonda paspārnē ir tiešām ļoti daudz dažādu projektu un ar katru gadu to skaits aug. Katrs projekts mums ir liela atbildība. Esam pateicīgi, ka pateicoties ziedotājiem, katru gadu varam palīdzēt nu jau vairāk nekā 600 bērniem, kuriem nepieciešams atbalsts veselībai vai dzīves kvalitātes uzlabošanai, esam varējuši veikt būtiskus labiekārtojumu darbus Bērnu slimnīcā, palīdzēt organizēt dažādus svētkus Bērnu slimnīcas pacientiem, sumināt medmāsas māsu dienā un atbalstīt bērnu slimnīcas ārstu tālākizglītību”, tā fonda paveikto 20 darbības gados iezīmē Karīna Pētersone.

Aicinām izlasīt pilnu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem semināriem un pasākumiem NVO namā, NVO aktualitātes, informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem un citas noderīgas ziņas!

Ieskatieties maija “NVO nama ziņās”!  – Šeit