Norisināsies Rīgas domes konsultatīvās padomes sēde sabiedrības integrācijas jautājumos

Ceturtdien, 19. oktobrī laikā no plkst. 15.00 līdz plkst. 16.30 tiešsaistē norisināsies Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos sēde.

SĒDES DARBA KĀRTĪBA:

  1. Rīgas valstspilsētas pašvaldības sadarbībā ar sabiedriskās politikas centru “Providus” un nodibinājumu “Make Room Europe” īstenotā projekta “Migrantu integrācija ar lokāli veidotu pieredzi” īstenošana, rezultāti un secinājumi.
    • Ziņotāji: I.Meilande, Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas vadītāja; D.Pelse, Domnīcas Providus jaunākā pētniece.
  2. Biedrības “Rīgas aktīvo senioru alianse” pētījuma prezentācija par Rīgas un Pierīgas senioru pilsonisko aktivitāti un tās atbalsta platformām internetā, un priekšlikumiem senioru demokrātijas kultūras stiprināšanai.
    • Ziņotājs: T. Mackare, Biedrības “Rīgas aktīvo senioru alianse” valdes priekšsēdētāja.
  3. Informācija par konkursu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem dalībai Rīgas domes Konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos.
    • Ziņotājs: I.Meilande
  4. Citas aktualitātes.

📌 Saskaņā ar Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos nolikumu sēdes ir atklātas. Gadījumā, ja vēlaties piedalīties sēdē kā klausītājs, lūdzam pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi dana.udre@riga.lv.