Ceturtdien, 19. oktobrī laikā no plkst. 15.00 līdz plkst. 16.30 tiešsaistē norisināsies Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos sēde.

SĒDES DARBA KĀRTĪBA:

  1. Rīgas valstspilsētas pašvaldības sadarbībā ar sabiedriskās politikas centru “Providus” un nodibinājumu “Make Room Europe” īstenotā projekta “Migrantu integrācija ar lokāli veidotu pieredzi” īstenošana, rezultāti un secinājumi.
    • Ziņotāji: I.Meilande, Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra Sabiedrības integrācijas un līdzdalības nodaļas vadītāja; D.Pelse, Domnīcas Providus jaunākā pētniece.
  2. Biedrības “Rīgas aktīvo senioru alianse” pētījuma prezentācija par Rīgas un Pierīgas senioru pilsonisko aktivitāti un tās atbalsta platformām internetā, un priekšlikumiem senioru demokrātijas kultūras stiprināšanai.
    • Ziņotājs: T. Mackare, Biedrības “Rīgas aktīvo senioru alianse” valdes priekšsēdētāja.
  3. Informācija par konkursu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem dalībai Rīgas domes Konsultatīvajā padomē sabiedrības integrācijas jautājumos.
    • Ziņotājs: I.Meilande
  4. Citas aktualitātes.

📌 Saskaņā ar Rīgas domes Konsultatīvās padomes sabiedrības integrācijas jautājumos nolikumu sēdes ir atklātas. Gadījumā, ja vēlaties piedalīties sēdē kā klausītājs, lūdzam pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi [email protected].