NVO namā iepriecina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām

Ziemassvētku gaidīšanas laikā, 12. decembrī, NVO namā pulcējās vairāk nekā 60 bērni un jaunieši, lai radoši darbotos, gūtu prieku un svētku sajūtu.

Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība „Dace” sadarbībā ar NVO namu un vairākām nevalstiskajām organizācijām kopīgi radīja svētkus, aicinot tajos piedalīties bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām, kā arī bērnus no speciālajām skolām.

Pasākuma pirmajā daļā bērni un jaunieši ar prieku iesaistījās trīs radošajās darbnīcās, kurās paši izgatavoja Ziemassvētku dekorus – miniatūras ainavas no dabas materiāliem un jautrus rūķu palīgus – briedīšus, sniegavīru Olafiņu, Piparkūku vīriņu, Grinču, kā arī rotāja sveču ietvarus.

Paldies par atsaucību un radošo darbnīcu vadīšanu biedrības “Iļģuciema sievietes”,  Latvijas Sieviešu invalīdu apvienības “Aspazija” un biedrības “Es varu visu!” pārstāvjiem!

Turpinājumā notika radošo darbu izstādes „Pasaule ap mani” darbu autoru – mazo mākslinieku un pedagogu godināšanas pasākums. Ikviens izstādes dalībnieks saņēma pateicību. Mazos māksliniekus sagaidīja arī dažādi pārsteigumi – uzstājās skatuves mākslinieks Armands Lozinskis-Lūsis, izpildot skaistas un visiem zināmas dziesmas.  Viesojās arī Rūķis Lina Vīne, aicinot gan kopīgi dziedāt, gan dejot.

Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki varēja kopīgi baudīt svētku cienastu.

Bērni un jaunieši pasākumu uztvēra kā iespēju būt sabiedrībā, justies piederīgiem un kopīgi svinēt gada sirsnīgākos svētkus – Ziemassvētkus.

Izstāde “Pasaule ap mani” NVO namā būs skatāma līdz 2022. gada 23. decembrim, apskatei piedāvājot krāšņus un daudzveidīgus speciālo skolu audzēkņu un bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām radītos darbus.