Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums NVO namā

Lai radītu svētku sajūtu Ieriķu ielas 43a nama apmeklētājiem un apkaimes iedzīvotājiem, svētdien, 11. decembrī, NVO nams kopā ar Kultūras un tautas mākslas centru “Ritums” aicina uz Ziemassvētku ieskandināšanas pasākumu.

Trešajā adventē, 11. decembrī no plkst. 11.00 līdz 14.00 NVO nama zālē norisināsies Ziemassvētku radošās darbnīcas visai ģimenei “Manā dāvanu maisā”.

Radošajās darbnīcās būs iespējams izgatavot dažādas apsveikuma kartiņas, svečturīšus, kustīgos sniegavīrus, telpu un eglīšu rotājumus. Tās būs mīļas, skaistas dāvaniņas gan sev, gan saviem tuvākajiem.

Noslēdzoties radošajām darbnīcām, plkst.14.00 NVO nama pagalmā iemirdzēsies Ziemassvētku eglīte. Turpinot tradīciju par kopīgi izrotātu eglīti, aicinām ikvienu iedzīvotāju, NVO nama un “Rituma” apmeklētājus, NVO pārstāvjus nākt un eglītē ielikt savu rotājumu. Rotājumus eglītei var nest un gaidīsim līdz 23. decembrim.

Turklāt aicinām nofotografēties pie eglītes ar savu sagatavoto rotājumu un atsūtīt fotogrāfiju līdz 23. decembrim uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv (lūdzam norādot arī vārdu un tālruņa numuru). Trīs skaistāko fotogrāfiju autori saņems pārsteiguma balvas.

Dāvāsim viens otram prieku šajā adventes laikā! Laipni gaidīti visi interesenti 11. decembra pasākumā un, izrotājot eglīti, līdz 23. decembrim!