NVO nams aicina uz NVO tīklošanās pasākumu “Kopā stiprāki”

Lai tiktos un tuvāk iepazītu NVO, kas sniedz atbalstu cilvēkiem ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem un rūpējas par šo cilvēku ģimenēm, aicinām apmeklēt NVO tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākumu “Kopā stiprāki”.

🟪 Pasākums notiks ceturtdien, 18. aprīlī no plkst. 16.00 līdz 18.00, klātienē, NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A).

Tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākumā ar veiksmes un arī neveiksmes stāstiem par savu organizāciju darbību dalīsies biedrības “LiveIntegro”, “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns””, “Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem” un nodibinājumi “Fonds Faveo foundation”, “Palīdzēsim.lv”.

Pasākuma otrajā daļā notiks praktiskā darbnīca “Ideju virpulis savas spēles radīšanai”. Spēles ir lielisks veids, lai tās dalībnieki kopā gūtu jaunu pieredzi – gan labi pavadītu laiku, gan arī mācītos un attīstītu kompetences. Bet vai spēles ir piemērotas jebkurai mērķa grupai un tēmai? Kas jāņem vērā, izstrādājot savu spēli? Kā spēles izstrādes procesā iesaistīt mērķa grupas dalībniekus? Darbnīcā “Ideju virpulis savas spēles radīšanai” tiks runāts par šiem un vēl citiem jautājumiem, kā arī dalībnieki praktiski darbosies, lai izveidotu savu spēli.

Pasākuma moderatore un darbnīcas vadītāja būs Ginta Salmiņa. Ginta ir “Izglītojošo spēļu un metožu asociācijas” un “Baltijas Reģionālā fonda” valdes locekle, rada un vada vietēja un starptautiska mēroga projektus, izstrādā izglītojošas spēles un iedvesmo arī citus to darīt, jo ir pārliecināta, ka apgūt dažādas prasmes, izmantojot spēles, ir saistošāk, interesantāk un efektīvāk.

Pasākumā tiks atvēlēts laiks arī sarunām un tīklošanās iespējai neformālā gaisotnē – pie kafijas tases.

🟪 Aicinām pasākumam iepriekš reģistrēties – ŠEIT

Pasākuma mērķis ir pulcēt NVO, kuru darbības mērķi ietver dažādu sociālo, medicīnisku, izglītības un fiziskās kultūras problēmu risināšanu, lai cilvēki, tostarp bērni un jaunieši, ar funkcionāliem traucējumiem justos pilntiesīgi mūsu sabiedrības locekļi, sociāli nodrošināti, izglītoti, uzlabotu savu veselības stāvokli un dzīvotu iespējami pilnvērtīgu dzīvi.

Ieplāno datumu! Pasākumā aicinām piedalīties nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī ikvienu interesentu, kas vēlas iepazīties un tikties ar NVO, kuru ikdienas darbs saistīts ar atbalsta sniegšanu un rūpēm par cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Pasākumu rīko Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra NVO atbalsta sektors sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par pasākumu NVO nama publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.