Paldies brīvprātīgajiem!

,

Ik gadu 5. decembrī pasaulē atzīmē Starptautisko brīvprātīgo dienu, lai atgādinātu par cilvēcības un vienotības nozīmi sabiedrībā un pateiktos brīvprātīgajiem, kuri ziedo savu brīvo laiku, prasmes un zināšanas līdzcilvēku un sabiedrības labā.

Šajā dienā arī mēs Rīgas pašvaldības vārdā vēlamies pateikt sirsnīgu paldies ikvienam brīvprātīgajam, kas ikdienā dodas uz Rīgas sociālās aprūpes iestādēm, lai būtu kopā ar senioriem, organizē aktivitātes bērniem un jauniešiem, dod spēku un ticību labākai dzīvei cilvēkiem ieslodzījuma vietās, līdzdarbojas savas apkaimes labiekārtošanā, rūpējas par sakoptu un tīru vidi, palīdz Ukrainas civiliedzīvotājiem, rīko pasākumus, lai iepriecinātu līdzcilvēkus un vēl daudz citos veidos palīdz darīt rīdzinieku dzīves piepildītākas un Rīgu labāku.

Lai pateiktos brīvprātīgajiem un nevalstiskajām organizācijām, kas veic brīvprātīgo darbu, Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centrs šogad ir sagatavojis arī īpašu video sveicienu visiem brīvprātīgajiem.

Starptautisko brīvprātīgo dienu pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas ierosinājuma atzīmē kopš 1985. gada. Šā gada brīvprātīgo dienai izvēlēts vēstījums – “ja ikviens būtu brīvprātīgais, pasaule kļūtu par labāku vietu”.