Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems” aicina uz lietišķās mākslas studiju darbnīcām Nordeķu parkā

Nordeķu prieka mirkļu parka vasaras programmu vainagos 1. septembra svētki, kuros visi ir aicināti uz kopējām jaunā mācību gada sākuma svinībām ar pikniku parkā.

📌 Atrašanās vieta kartē.

Svinības papildinās mākslas un kustību darbnīcas, skaņu mākslinieka Maksima Šenteļeva iesaistoša performance, Rīgas 34. vidusskolas vokālās studijas un Rīgas Doma kora skolas džeza programmas audzēkņu koncerti. Programmā piedalīsies Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” tautas lietišķās mākslas studijas “Irbi”, “Puduris”, “Zīle”, “Rītausma”, “Ataudze” un tautas glezniecības studija “Grīva”. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apskatīt studijās veidotos darbus, kā arī pašiem izmēģināt un apgūt jaunas prasmes.

🌿 No 14.00 līdz 17.00 apmeklētāji varēs apmeklēt un radoši iesaistīties:

  • tautas lietišķās mākslas studijas “Rītausma” darbnīcā, kurā ikviens varēs apgūt dažādas rokdarbu tehnikas, kā, piemēram, adīšanu, tamborēšanu un mezglošanu.
  • tautas lietišķās mākslas studijas “Irbi” darbnīcā, kurā interesenti varēs aplūkot studijā adīto cimdu kolekciju, kā arī iemēģināt roku adīšanā.
  • tautas lietišķās mākslas studijas “Puduris” darbnīcā, kurā apmeklētāji varēs apgūt klūdziņu pīšanas prasmi un apskatīt studijā radītos priekšmetus.
  • tautas lietišķās mākslas studijas “Zīle” darbnīcā, kura sniegs iespēju interesentiem izmēģināt metāla kalšanu.
  • tautas glezniecības studijas “Grīva” darbnīcā, kurā varēs ne tikai apskatīt studijas dalībnieku darbus, bet arī iemēģināt gleznošanu plenērā.

🌿 Savukārt no 16.00 līdz 18.00 – interesentiem būs iespēja apmeklēt lietišķās mākslas studijas “Ataudze” darbnīcu, kurā tiem būs iespēja iemēģināt roku tādu dabas materiālu kā meldru, sakņu un sloksnīšu pīšanā, kā arī aplūkot studijā darinātos priekšmetus.
🌿 Dienas norises noslēgs hiphopa mākslinieka Fiņķa koncerts.

Pasākuma ieeja BEZ MAKSAS.

🔎 Ar visiem pašvaldības rīkotajiem Rīgas vasaras kultūras programmas pasākumiem iespējams iepazīties tīmekļvietnē https://vasara.riga.lv/, kā arī sekot līdzi sociālo tīklu lapā “Rīgā notiek” .