Aprīļa “NVO nama ziņas” ir klāt!

Aprīļa “NVO nama ziņās” iepazīstinām ar organizāciju, kura jau 30 gadus sniedz atbalstu personām ar funkcionāliem traucējumiem un personām ar intelektuālās attīstības traucējumiem. Lai iepazīstinātu plašāk ar biedrību “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns”” un tās darbību, uz sarunu aicinājām tās pārstāvi Margitu Ereli.

““Rūpju bērns” 1994. gadā atvēra pirmo dienas aprūpes centru un šobrīd mums jau ir 20 struktūrvienības, tas nozīmē, ka gandrīz katru gadu esam izveidojuši kādu jaunu pakalpojumu, kas sniedz iespēju cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem dzīvot pilnvērtīgāku un sabiedriskāku dzīvi, iekļauties sabiedrībā, atrast darbu vai dzīvesvietu, justies noderīgiem un pieņemtiem,”

stāsta Margita Erele, biedrības “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns”” struktūrvienības – specializētās darbnīcas “RB Radošā telpa” vadītāja un biedrības sabiedrisko attiecību speciāliste.

Aicinām izlasīt pilnu interviju!

Vēl izdevumā atradīsiet ziņas par gaidāmajiem NVO nama semināriem, NVO pasākumiem un informāciju par izsludinātajiem projektu konkursiem.

🔵 NVO nama aprīļa ziņu izlaidums skatāms ŠEIT