Svētku pasākumā “Pasaule ap mani” NVO namā iepriecina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām

Ziemassvētku gaidīšanas laikā, 12. decembrī, NVO namā pulcējās vairāk nekā 120 bērni un jaunieši, lai radoši darbotos, gūtu prieku un svētku sajūtu. Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība „Dace” sadarbībā ar NVO namu un vairākām nevalstiskajām organizācijām kopīgi radīja svētkus, aicinot tajos piedalīties bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām.

Pasākuma pirmajā daļā bērni un jaunieši ar prieku iesaistījās trīs radošajās darbnīcās, kurās paši izgatavoja Ziemassvētku kartiņas, zvaigznes un dzijas bumbuļus cepurēm, rotājumiem vai vienkārši priekam!

Paldies par atsaucību un radošo darbnīcu vadīšanu biedrības “Iļģuciema sievietes”, Latvijas Sieviešu invalīdu apvienības “Aspazija” un biedrības “Priekumus” pārstāvēm!

Turpinājumā notika radošo darbu izstādes „Pasaule ap mani” darbu autoru – mazo mākslinieku un pedagogu godināšanas pasākums. Ikviens izstādes dalībnieks saņēma pateicību. Mazos māksliniekus sagaidīja arī dažādi pārsteigumi – uzstājās skatuves mākslinieki – duets “Anete Porga” un Lauris Valters, izpildot sirsnīgas Ziemassvētku un visiem zināmas dziesmas. Viesojās Rūķis Lina Vīne, aicinot gan kopīgi dziedāt, gan dejot. Arī paši bērni bija sagatavojuši skaistus priekšnesumus.
Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki varēja kopīgi baudīt svētku cienastu.

✨ Bērni un jaunieši pasākumu uztvēra kā iespēju būt sabiedrībā, justies piederīgiem un kopīgi svinēt gada sirsnīgākos svētkus – Ziemassvētkus.

✨ NVO namā līdz 2024. gada 5. janvārim ir skatāma izstāde “Pasaule ap mani”, piedāvājot aplūkot krāšņus un daudzveidīgus bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām radītos darbus.