Uzņēmējdarbības kursi Ukrainas iedzīvotājiem

Biedrība “Lab Futura” aicina Ukrainas iedzīvotājus piedalīties uzņēmējdarbības kursos, kas norisināsies šī gada februārī klātienē un tiešsaistē.

🔹 Uzņēmējdarbības kurss klātienē notiks 1., 6. un 8. februārī plkst. 17:30-20:30 Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem, Pāles ielā 9.
🔹 Uzņēmējdarbības kursi tiešsaistē notiks 1., 6., 8. un 13. februārī plkst. 18:00-20:15 Zoom platformā.

Kursu laikā būs iespējams saņemt arī individuālas konsultācijas.

🔹 Kursu noslēgumā 16. februārī plkst. 17:30 norisināsies diskusija ar pieredzes stāstiem par uzņēmējdarbības uzsākšanu Rīgā un Latvijā. Diskusija notiks Rīgas centrā, Latvijas Nacionālajā dabas muzejā, Krišjāņa Barona ielā 4.

Uzņēmējdarbības kurss ļaus nonākt no idejas par biznesa uzsākšanu līdz konkrētam plānam uzņēmuma veidošanai Latvijā. Kursa dalībnieki novērtēs savu gatavību kļūt par uzņēmēju, izvēlēties sev piemērotāko uzņēmējdarbības veidu, formulēs savu biznesa ideju un veidos biznesa modeli, izmantojot Lean Canvas metodi. Kurss arī iepazīstinās ar dažādiem finansējuma avotiem uzņēmējdarbības uzsākšanai un iespējām izveidot savu uzņēmumu Latvijā, kļūstot par pašnodarbinātu personu vai nodibinot SIA.

🔹 Vairāk informācija un pieteikšanās anketaŠEIT

Projektu “Es – rīdzinieks un uzņēmējs!”, Nr. RAIC-23-18-lī, īsteno biedrība “Lab Futura”. Projekta finansējumu nodrošina Eiropas Savienība Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros.