Zvejnieksvētki Mangaļsalā 2024

, , ,

Ar Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas līdzfinansējuma atbalstu 2024. gada 13. jūlijā Mangaļsalā notiks Zvejnieksvētku svinēšana.

Zvejnieksvētki Mangaļsalā vienmēr bijis nozīmīgs vietējās un kaimiņu kopienu saliedēšanas pasākums. Mangaļsala vēsturiski veidojusies no zvejnieku sādžām un cauri laikiem tajā paaudzēm ir mantots zvejniecības arods un mīlestība pret jūru, kā arī Padomju Savienības laikos un pēc tās sabrukšanas ilgstoši darbojās zivju pārstrādes kolhozs, kas pārtapa kooperatīvajā sabiedrībā un vēlāk arī sabiedrībā ar ierobežotu atbildību. Tādējādi mangaļsaliešiem, vecāķniekiem, vecdaugaviešiem, Trīsciema kaimiņiem un vecmīlgrāviešiem šie svētki nemainīgi ir tuvi.

●  Svētkus atklāsim jau plkst. 11.00 no rīta, kad notiks bērniem radošā darbnīca, tālāk sekos sportiskās aktivitātes un labumu tirdziņi, kur varēs iegadāties dažādus suvenīrus no plkst. 12.00. Plkst. 12.00 uz skatuves kāps grupa “Duets Sandra”. 13.00 notiks Huligānu Experimenti, kur bērnus un pieaugušos izklaidēs ar zinātniskiem priekšnesumiem. 14.00 uz skatuves kāps šlāgermūziķis Kaspars Krastiņš.

Vēl dienas aktivitāšu ietvaros ir paredzētas:

●  galda tenisa sacensības;
●  novusa turnīrs;
●  izjādes ar poniju, kuru nodrošinās sporta biedrība “Īriss”;
●  protams arī zābaka mešanas sacensības.

Sešos vakarā ieradīsies tradicionālie Zvejnieksvētku viesi – Neptūns ar nārām! Tas būs interesants pasākums, jo Neptūns ieradīsies uz laivas, kuru vedīs pa svētku teritoriju uz piekabes. Būs iespēja arī nobildēties kopā ar Neptūnu un Nārām.

Vairāk par pasākumu var uzzināt, apmeklējot Facebook lapu !

Uz tikšanos Mangaļsalā!

Afiša

Afiša