Konkursa uzsaukums – līdzfinansējums privātpersonu organizētajiem Rīgas kultūras pasākumu kalendāra pasākumiem – 3. kārta

,

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina finansēšanas konkursu 2023. gada Rīgas vasaras kultūras programmas pasākumu atbalstam “Juglas apkaimes svētki” un “Vecāķu apkaimes svētki” norisei 12. un 26. augustā.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Rīgas kultūras pasākumu kalendārā iekļauto privātpersonu organizēto pasākumu īstenošanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā saskaņā ar RD IKSD apstiprinātajām vadlīnijām.

Konkursā piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt ne vēlāk kā 12 mēnešu pirms pieteikuma iesniegšanas reģistrēts komersants, biedrība vai nodibinājums.

Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir līdz 2023. gada 31. maija plkst. 12:00.

Pieteikumi ir jāiesniedz elektroniskā formātā, nosūtot uz e-pasta adresi: iksd@riga.lv vai oficiālo elektronisko adresi.

Konkursa nolikums, vadlīnijas un citi ar to saistītie dokumenti – skatīt šeit.

Papildu informācija: Anna Līga Ermansone – RD IKSD Kultūras projektu un publisku pasākumu nodaļas projektu koordinatore, tālrunis: 67043649, e-pasts: anna.ermansone@riga.lv .